Oferujemy dostęp do internetu drogą radiową na terenie gminy Poświętne. Nasze łącza to szybki i tani dostęp do Internetu, brak limitów w ściąganiu i wysyłaniu danych, stały adres IP przyznawany automatycznie po nawiązaniu połączenia, oraz możliwość współdzielenia wykupionego pasma pomiędzy kilkoma komputerami.

W ramach łącza internetowego zapewniamy instalację urządzeń dostępowych w pomieszczeniu Klienta oraz na zewnątrz budynku, uruchomienie usługi na jego komputerze, oraz profesjonalny serwis.

Cennik...


Oferujemy sprzęt, który będzie spełniał wszystkie postawione wymagania. Dobieramy i dostarczamy sprzęt dopasowany do potrzeb Klienta. Przy wyborze sprzętu kierujemy się doświadczeniem zebranym podczas świadczenia usług serwisowych.

Pierwszym etapem zakupów w naszej firmie jest przedstawienie przez Państwa swoich potrzeb. Następnie spośród ogromnej liczby produktów dostępnych na rynku stramy się wybrać te, które są niezawodne, niedrogie w zakupie, tanie w eksploatacji (np. drukarki), mają dobre warunki gwarancji oraz są sprawdzone przez nas lub naszych Klientów.


Dla Klientów indywidualnych oferujemy usługi związane z usuwaniem wszelkiego typu problemów występujących podczas codziennego użytkowania komputera, takich jak: naprawa, konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania, odzyskiwanie przypadkowo usuniętych danych, usuwanie wirusów, a także konfiguracja i instalacja sieci komputerowych.

Dla firm proponujemy kompleksową usługę outsourcingu IT, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych poprzez: doradztwo, helpdesk oraz obsługę administracyjną komputerów. Rozliczenia za wykonane usługi rozliczane są na ogół w o oparciu o umowy ryczałtowe, tzn. stałe opłaty miesięczne za określony pakiet usług prewencyjnych, konserwacyjnych, naprawczych i doradczych.


Oferujemy analizę potrzeb klienta dla dowolnego rodzaju sieci LAN, MAN, WAN, WiFi i TV. Stosujemy urządzenia i komponenty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych producentów takich jak 3COM, CISCO, LINKSYS, D-Link i Allied Telesyn.

Zakres naszych usług dotyczących sieci komputerowych obejmuje: Sieci strukturalne, kontrola dostępu, monitoring (TV dozorowa) oraz systemy alarmowe.