Buy-Media Cygów istnieje na rynku komputerowym od lutego 2008 roku, jako firma komputerowa o pełnym profilu działań handlowo-usługowych specjalizująca się w instalacji sieci bezprzewodowych oraz dostawach sprzętu informatycznego i instalacjach sieciowych dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Firma Nasza lokuje się w gronie średnich reselerów dostępu do internetu, gdzie podstawową formą działalności jest kompleksowa obsługa klientów w oparciu o zawierane długoterminowych umów na świadczenie usług teleinformatycznych.

Specjalizujemy się również w realizacji tzw. nietypowych zleceń uwzględniających specyficzne potrzeby klienta. Przeprowadzamy kompletne instalacje sieci informatycznych w oparciu o dostarczany przez Nas sprzęt komputerowy i oprogramowanie sieciowe w małych i średnich przedsiębiorstwach ( do 50 stanowisk roboczych ).

Głownym celem firmy jest dostarczanie dostępu do internetu oraz serwisu sprzętu komputerowego na terenach wiejskich, dla domów jednorodzinnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz szkół gdzie ogólnopolscy operatorzy nie są w stanie dostarczyć swych usług na dość przyzwoitym poziomie. Z biegiem czasu dołożymy wszelkich starań aby dostęp do internetu był szybszy, przystępniejszy dla każdego klienta oraz przede wszystkim tańszy.

Poniżej znajduje się link do sklepu internetowego Market.pc należącego do naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z jego ofertą i życzymy udanych zakupów.